Chci zhubnout

Co když nemohu zhubnout?

Zprvu šlo hubnutí přesně podle plánu a každý týden jsem měla dolů předepsaný počet kilogramů. Potom se ručička na váze zastavila a ne a ne dolů. Váha se drží na stejné hodnotě a tělo odmítá se posunout směrem dolů. Čí je to vina?

No většinou je to stres…

Co doporučuji?

Přijít na příčinu našeho stresu a zajít k odborníkovi – kouči osobního rozvoje , který Vám pomůže tyto příčiny odstranit. Tyto techniky při své praxi nutričního specialisty používám a zaměřuji se na life coaching. Tento způsob hubnutí s pomocí kouče je v zahraničí velmi využívaný a úspěšný. V České republice je zatím v plenkách, ale již zaznamenává nemalé úspěchy.

Stres jako takový není pravou příčinou problémů při hubnutí. Naopak se metabolismus zrychluje, takže člověk by měl vlastně hubnout.

Rozhodně nedoporučuji stres zajídat čokoládou, zákusky nebo jiným určitě dobrými pochutinami, ale velmi nevhodnými v případě, že měníme životní styl a nebo chceme hubnout.

Rovněž se zkusme vyvarovat tzv. fast food restauracím, které nám sice dodají rychle jídlo, ale jeho energetická hodnota je vysoká, ale nevydrží dlouho a je možné si vytvořit závislost na těchto typech jídel.

Kapitolou je zdravá příprava jídel – je rozdíl grilovat maso nad ohněm, nebo na přírodním grilovacím kameni.

Další velmi zajímavou metodou, která Vám může pomoci s problémy při hubnutí je výklad tarotu.

Je mnoho možností, od výkladů, které se týkají různých situací, otázek ohledně věcí přítomných, budoucích i minulých až k práci s vlastním podvědomím a odhalování problémů ve vztazích s lidmi, v práci nebo i ve vlastní duši.

Na konzultace jsme připraveni v naší poradně.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *