Návod jak zadávat recepty na www.varime.cz

S ohledem na to, že je vidět,že se Vám recepty líbí, ale pořád se tak trošku bojíte se přidat do naší velké rodiny dietních receptů…tak zasílám návod jak na to.

1. Dávejte recepty, které máte vyzkoušené,  zaměřte se spíše na recepty, které jsou z Vaší rodiny, kraje atd. nebo z nějaké starší kuchařky nebo od přítelkyně  a chutnají Vám.

2. Nemusíte zadávat rubriku kam ten recept patří např. bezlepková dieta pokud si nevíte rady, My recept překontrolujeme  a následně jej zveřejníme.

3. Zapojte fantazii při vaření a zkoušejte nové recepty a pište nám hodnocení k tomu,který jste vyzkoušeli a jak Vám chutnalo.

4. Láska k jídlu se má vytvářet už v ranném dětství, proto pište i recepty pro děti, kašičky, přílohy,které máte vyzkoušené,protože i maminky na mateřské potřebují inspiraci,které není nikdy dost.

5. Do sekce Přidat recept recept zadejte co nevíte nevyplňujte a prosím gramáže co nejpřesněji pokud to jde. U některých diet, by totiž při nevhodně zvoleném poměru surovin, by mohlo dojít ke zdravotním potížím. Např. při dietě  pro diabetiky si pamatujme,že recepty se dávají bez přídavku cukru nebo se sacharinem nebo specializované DIA kakao,DIA čokoláda apod. Cukr se dá nahradit třtinovou melasou..je přírodní a vhodná i pro diabetiky.

S přátelským pozdravem

Bc.Martina Mikšíková

Návod jak zadávat recepty na www.varime.cz Recipe

By admin Published: 26 června, 2012

  S ohledem na to, že je vidět,že se Vám recepty líbí, ale pořád se tak trošku bojíte se přidat do naší velké rodiny …

  Ingredients

   Instructions

   1. Popište tento krok
    Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *