Snadné a rychlé hubnutí

Už jste to slyšeli? Víte, že se při hubnutí dá využít síla podvědomí? Co je to vlastně to podvědomí.. Lidská mysl je podobná ledové kře, přičemž jen  bdělé neboli plné vědomí zůstává jeho viditelným vrcholem. Naše základní duševní funkce se ovšem odehrávají pod prahem vědomí takřka automaticky.

Jak jsem na to přišla?

Přečetla jsem spoustu zajímavých knih o práci s podvědomím a začala všechny ty techniky zkoušet nejdříve na sobě v kombinaci s detoxikačním jídelníčkem. Po prvním týdnu se mi začalo čistit nejen tělo od hlenů a různých toxických látek, kterých jsem našla ve svém těle požehnaně..Pokračovala jsem druhým týdnem, který mi pomalu začal uvolňovat mé vzorce myšlení, které byly několik let zažité a nemohla jsem se jich zbavit a zároveň se zbavit i přebytečných kilogramů, které mě tak nepříjemně ztěžovaly život převážně při rychlejším pohybu.

Naučíme-li se využívat schopností svého podvědomí a práci s vlastním mozkem získáme tím toho nejvěrnějšího pomocníka,který bude stále s námi a bude nám dávat tu dostatečnou podporu,které je při hubnutí třeba.Jako výživová specialistka se  zaměřuji na správné stravování a správné využití všech terapeutických technik při hubnutí, aby vše šlo přesně podle stanoveného harmonogramu,ale ráda přistoupím i na inspiraci ostatních. Program si s mojí odbornou pomocí můžete sestavit samy. Pokud si nebudete vědět rady jsem tady pro Vás Vám pomoci a´t už v poradně, nebo telefonicky nebo e-mailem.

Přeji Vám krásný víkend

Martina Mikšíková

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *