TIPY na jídelníček pro Vaše zdraví

Dobrý den,

Dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Martina Mikšíková a jsem nutriční specialista.

Co mě dovedlo k práci nutričního specialisty? Moje láska k vaření a dobrému jídlu a také moje neblahé zkušenosti z pobytů v nemocnicích. Strava, kterou jsem dostávala pod vedením přísných „dietních“ sester. Nic samozřejmě proti Vám milé kolegyně:), ale dle směrnic, které jste měly nařízeny nebylo  moc příležitostí k experimentování  a tudíž mi nezbylo nic jiného než se zaměřit na prevenci a studovat správnou skladbu jídelníčku nejdříve doma, potom s dětmi a také při studiu vysoké školy, kde jsem vystudovala obor gastronomie. Odtud pochází mé heslo “ Co je zdravé, může být i chutné“

Velmi ráda bych Vám ukázala, že z uvedených  receptů je možné  si vybrat, ale jak potraviny  ještě dát dohromady, aby nám naše jídlo chutnalo a zároveň nám bylo dobře i tělesně. K tomu Vám slouží naše poradna a rovněž i telefonická linka, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme.

Moc bych Vás chtěla požádat vážení návštěvníci těchto webových stránek, zkoušejte uvedené recepty a pište ohlasy, protože tak uvidíme, že je naše nezměrné úsilí pro Vás prospěšné a zajímavé a budeme mít tím více energie pro Vás připravovat další novinky, kterých máme v zásobě hned několik.

 

 

 

 

 

TIPY na jídelníček pro Vaše zdraví Recipe

By admin Published: 13 března, 2012

  Dobrý den, Dovolte mi, abych se Vám představila. Jmenuji se Martina Mikšíková a jsem nutriční specialista. Co mě …

  Ingredients

   Instructions

    Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *