Ze života klientky…

Dobrý den,

ráda bych Vám sdělila jaká je se mnou  spolupráce s  a jak jsem jedna z mých klientek souhlasila s tím, abych zveřejnila jak proživala celý program Harmonie do života, který si zakoupila. Mám za sebou 8 týdnů hubnutí a jsem velmi spokojená.

Všechny dny nebyly úplně růžové, zpočátku mi nebylo úplně hej…ale Martina mi pomohla vždy svým přístupem mě nakopla k tomu, abych pokračovala dál.

V tomto článku Vás týden po týdnu seznámím s praxí jak nám to společně šlo a jak jsme z té naší spolupráce vyšly obě posílené a máme radost z dobře odvedené práce:). Paní Mikšíkovou jsem si našla přes internet na doporučení. Dohodly jsme se na společné schůzce. Přišla milá, příjemná paní asi tak ve věku kolem 35 a daly jsme se do rozhovoru. Zeptala se mě na důležité věci z mého života, na alergie, provedla vyšetření z moči a následně mě zvážila. Dohodly jsme se na programu HARMONIE do života,  jakým způsobem budu podávat informace o průběhu hubnutí a jak budou probíhat kontrolní konzultace. S tímto programem  jsem začala 25.2.2012  teď Vám povím jak se mi hublo a čistilo tělo.

Ze života klientky… Recipe

By admin Published: 23 dubna, 2012

  Dobrý den, ráda bych Vám sdělila jaká je se mnou  spolupráce s  a jak jsem jedna z mých klientek souhlasila s tím, abych …

  Ingredients

   Instructions

   1. Popište tento krok
    Příspěvek byl publikován v rubrice Články. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

    Napsat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *