Firemní konzultace

Jak fungují firemní programy?

Martina Mikšíková  není  jen standardní výživovou specialistkou, jakou znáte z nemocnic a poliklinik., která na základě Vaší analýzy zdravotního stavu  stanoví příšlušnou dietu a doporučí  plán  na nový životní styl a vystaví Vám fakturu na několika tisícovou cenu za provedené služby, tento jídelníček VY strčíte do zásuvky v kanceláři nebo doma a řeknete si to budu umírat hlady a tudíž do toho nejdu:).

Velmi ráda kombinuje své praktické zkušenosti s vařením s teorií nastudovanou ve škole a hlavně akceptuje postoje klienta, protože každý jsme individualita, která má vlastní názor a postoj, který je velmi důležité při kvalitní spolupráci zohlednit.

Je přísná a po svých klientech vyžaduje spolupráci a respekt tzn. dodržování dohod. Pokud to tak je vše funguje ke vzájemné spokojenosti. Pokud hledáte odborníka teoretika jste na špatné adrese.

Pokud hledáte člověka, který Vám možná z počátku nepříjemně otevřeně řekne jaký je Váš problém a začne Vás pomalu učit měnit Vaše zažité stravovací návyky a životní postoje, ale po ukončení prvního měsíce zaznamenáte viditelné výsledky, které potěší nejen Vás,ale i ji ä povedou k úspěšné cestě nejen k redukci váhy, ale i  k revoluční změně Vás samých tak jste JI právě našli.

Pokud se rozhodnete jejích služeb využít, přijede do vaší firmy, promluví si s Vámi, pohovoří s vašimi kolegy zaměstnanci nebo spolupracovníky, vyslechne si, co vás trápí, prohlédne si vaše výsledky kombinace efektivity Vašeho pracovního volného času a doporučí Vám nový postup. Např. Proč se zabývat dlouhými poradami, když se dá spousta věcí vyřídit e-mailem a následně delegovat část povinností na ostatní spolupracovníky a tudíž mít více volného času na vlastní oběd, protože neustále slýcháme ze všech stran nemohu si  dovolit hubnout nemám na to čas. Na základě vyplnění našeho formuláře o konzultaci uvedete do poznámky o jakou konkrétní služby máte zájem jaké výsledky by Vám konzultace měla přinést a MY  Vaše požadavky při přípravě konzultace určitě zohledníme.

Kolik to stojí?

V přepočtu na počet hodin strávený ve vaší firmě je honorář Bc. Martiny Mikšíkové  srovnatelný s honorářem zkušených daňových poradců. (Např. cena 2-hodinové intenzívní konzultace v jeho kanceláři činí 1800 Kč vč. DPH.)  Investovaná částka se Vám vrátí v podobě většího množství energie, kterou budete moci využít na zvětšení Vašich firemních zisků.

Akční cena: 1800,-  Kč /Hod  (vč. DPH)
Běžná cena: 3 000,- Kč /Hod (vč. DPH)

Náklady na dopravné se připočítávají dle vzdálenosti do 100 km 800,- Kč nad 100 km 1500-1800,- Kč .

A co udělat proto, abych mohl/a tuto konzultaci získat?..

Bc.Martina Mikšíková  je velmi zaměstnána  vlastními aktivitami a stávajícími  individuálními klienty natolik, že každý rok realizuje pouze omezený počet firemních konzultací, prvním krokem je zjistit, zda vás vůbec může přijmout.

Zjistit to můžete rychle a jednoduše…

Bc.Martina Mikšíková  z časových důvodů bohužel nemůže přijmout všechny zájemce o konzultaci, pokud se však stanete jejím klientem, nebude plýtvat vaším časem a vždy budete mít jistotu, že vaše spolupráce bude mít jasnou, strukturovanou a efektivní podobu a individuální přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *