Reference

Milá Martino, chci Ti poděkovat, za Tvůj přístup, bleskové reakce a hlavně za dohled, který mě pozitivně motivuje se sebou opravdu pracovat.

Přeji hodně zdaru při práci! Markéta


Vážená paní Mikšíková,

chtěla bych Vám poděkovat za milou konzultaci. Váš osobní přístup a profesionální znalosti mě ohromily a těším se na další novinky a spolupráci s Vámi v oblasti hubnutí a změny životního stylu.

Petra


Vážená paní Mikšíková,

Měla jsem možnost vyzkoušet VAŠI ukázkovou lekci koučinku a změny životního stylu. S Vaším přístupem jsem byla moc spokojená. Jídelníček opravdu funguje a už mám pryč 2 kg za týden.

Těším se na naši spolupráci. I moje 14 dcera je moc spokojená.

Zdeňka Vejvarová


Děkuji paní Mikšíkové za její profesionální a skvělé služby. Byla jsem strašně spokojená. Pomohla mi vybrat služby přímo na tělo:).

Soňa Jelínková


Vážená paní Martino,
děkujeme za organizaci super akce dne 27.5.2011 v Kroměříži. Líčení bylo super a dozvěděli jsme se spoustu novinek o zdravém hubnutí. Děkujeme i Stance Dupalové za super masáže a těšíme se na další akce.
Martina a Veronika


Jídelníček Harmonie do života jsme měli možnost vyzkoušet zhubl jsem za tři měsíce 8 kg a nabral svalovou hmotu. S přístupem paní Mikšíkové jsem byl spokojen.

Jakub Vejva


Vážená paní Mikšíková,

gratuluji ke spuštění webových stránek https://www.naserecepty.cz! Těším se na další společné akce, které sklízí pozitivní zpětnou vazbu a jsou žádána pokračování.

Ať recepty přibývají, klienti se radují, těla plesají a lázně praskají ve švech!:)
Na viděnou na květnovém „lázeňském setkání“!

S přáním dalších veleúspěchů a mnoha přibývajících spokojených zákazníků,

Veronika Hamanová


Dobrý den, paní Mikšíková,

chtěla bych Vám tímto poděkovat za skvělou konzultaci a za Váš profesionální přístup. Všem mohu vřele doporučit. Díky Vám jsem změnila životní styl a jsem maximálně spokojená.

Přeji mnoho dalších spokojených klientek.

Hezký den

Veronika Štedráková


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *